2023

Přihlašovatel /vydavatelMichael - Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s.r.o. a Vysoká škola kreativní komunikace s.r.o.
Grafik/fotografMgA. Michaela Obrová / Studenti škol Michael - Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby a Vysoká škola kreativní komunikace
TiskárnaJanova dílna
Druh papíruKřída mat 300 g
Tisková technikaOfsetový tisk
Tiskový strojKBA Performa 66-4
Povrchová úpravaTiskový matný lak
Značka Michael zastřešuje tři stupně uměleckého vzdělávání – střední, vyšší odborné a vysokoškolské. Střední škola reklamní a umělecké tvorby Michael působí na našem trhu od roku 1994. Za tu dobu se z ní stal renomovaný brand, ke kterému v roce 2011 přibyla Vyšší odborná škola – Akademie Michael. Kompletní nabídku moderně koncipovaného vzdělání pak v roce 2016 doplnila Vysoká škola kreativní komunikace. Všechny nabízené stupně odborné přípravy vycházejí z bohaté tradice české reklamní tvorby. Ostatně – u zrodu školy Michael stáli textař Zdeněk Štěpánek, legenda oboru, a jeho syn Michal, uznávaný reklamní fotograf. Zároveň ale dokáže držet krok se špičkovými evropskými školami a vychovávat profesionály pro nejrůznější pozice v kreativním průmyslu. Funkční propojení teorie s praxí charakterizuje Střední školu i Akademii Michael stejně jako Vysokou školu kreativní komunikace. V kalendáři každou z těchto tří škol symbolicky reprezentuje několik studentských fotografií a grafických prací.